Poprawki do Reaper of Souls Październik 2014

strzalka-lewo.Wróć do Listy aktualizacji Reaper of Souls
poprawk-101-d3

2014 Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad

Poniżej znajdziecie listę poprawek, które zostaną lub zostały niedawno wprowadzone do gry. Naprawiliśmy pewną liczbę błędów i dokonaliśmy usprawnień w niektórych elementach mechaniki.

Poprawki te nie powinny wiązać się z koniecznością pobrania nowej aktualizacji gry. Niektóre z wymienionych poniżej poprawek będą wymagały ponownego uruchomienia aplikacji – inne zaś wejdą w życie z momentem wprowadzenia ich do gry. Prosimy pamiętać, że nie wszystkie problemy można usunąć bez wprowadzania aktualizacji po stronie klienta. Prosimy również wziąć pod uwagę fakt, że zmiany w niektórych umiejętnościach nie będą uwzględnione w ich opisach do momentu wprowadzenia aktualizacji.

pauza-ros

Poprawki do aktualizacji 2.1.1

 

Głębokie Szczeliny

• Ilość życia potworów skaluje się już należycie z liczbą graczy, którzy otworzyli Głęboką Szczelinę i nie zależy już od tego, czy gracze wyjdą ze szczeliny albo z gry (24 października).

Przedmioty:

• Liczba rzadkich materiałów rzemieślniczych wypadających z potworów (w tym ze Strażników szczelin) zostanie znacznie zwiększona (1 października).

Opublikowany: 20 października 2014 - Ostatnia zmiana: 4 czerwca 2017