Potwierdzono aktualizacje Diablo III w wersji na konsole PS4 oraz Xbox One

Wielkimi krokami zbliża się premiera Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition. Blizzard ma z tej okazji ekscytujące wieści dla wszystkich graczy rozważających przyłączenie się do krucjaty przeciwko śmierci na konsolach PlayStation® 4 oraz Xbox One™.

Dzięki nowoczesnej, potężniejszej architekturze konsol nowej generacji Blizzard może z radością potwierdzić, że będzie w stanie zapewnić regularne aktualizacje gry Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition w wersji na konsole PS4 oraz Xbox One. Równolegle do wprowadzania aktualizacji gry w wersji na komputery Windows oraz Mac będą również postępować prace nad aktualizacjami dla platform PS4 oraz Xbox One.

John Hight, dyrektor produkcji Diablo III, rozmawiał o ogłoszeniu wsparcia aktualizacyjnego dla konsol nowej generacji z dziennikarzami Xbox Wire — „Kiedy zaczynaliśmy naszą przygodę z Diablo III na konsole, byliśmy przeświadczeni, że nigdy nie będziemy w stanie aktualizować tej wersji gry w sposób podobny do wprowadzania poprawek na pecetach. Nadchodzące zmiany umożliwią nam większe otwarcie się na potrzeby naszych klientów. Ostatecznym celem jest dla nas w tym przypadku równoczesna aktualizacja gry na wszystkich platformach”.

consoleUltimateEvilEdition01 consoleUltimateEvilEdition02 consoleUltimateEvilEdition03

Obecnie trwają prace nad aktualizacją 2.1.0 na Windows i Mac oraz na konsole PS4 i Xbox One. Aktualizacja ta wprowadzi do Ultimate Evil Edition w wersji na konsole nowej generacji ekscytującą zawartość i dodatkowe funkcje, w tym między innymi: Głębokie Szczeliny, legendarne klejnoty, nowe moce legendarne oraz Skarbiec – tajemniczą krainę pełną nieopisanych bogactw, do której droga wiedzie poprzez portal goblina skarbnika.

pauza-gwiazdki

Nie możemy się już doczekać odkrywania (i powiększania) świata Sanktuarium u boku graczy konsolowych! Do zobaczenia 19 sierpnia w Zachodniej Marchii!

 

Dodaj komentarz