Premia +100% do doświadczenia – Wesołych Świąt!

Po zamęcie świątecznych przygotowań i chwilach spędzonych w rodzinnym gronie nie ma nic lepszego niż trochę relaksu w stylu godnym nefalemów. Gdy już opadnie świąteczna gorączka, zapraszamy was do świata Sanktuarium, gdzie czekać na was będzie drobny upominek: 100% premii do zdobywanego doświadczenia!

Premia obowiązywać będzie na konsolach obecnej generacji i komputerach PC. Tak jak przy poprzednich okazjach bonus będzie przemnażany wspólnie z premią do znajdowania złota zapewnianą przez przedmioty, kapliczki, studnie natchnienia i punkty mistrzowskie.

Nieważne, czy pod choinką czekały na was prezenty, czy też pokaźnych rozmiarów rózga – z premii skorzystają wszyscy gracze na konsolach obecnej generacji i komputerach PC, którzy przemierzać będą drogi i bezdroża Santuarium od północy 25 grudnia do północy 30 grudnia*.

pauza-gwiazdki

Niezależnie od tego, gdzie zamierzacie spędzić Święta i czas poprzedzający Sylwestra – w Sanktuarium, Azeroth, sektorze Koprulu, Nexusie lub lokalnej karczmie Hearthstone – przyjmijcie od nas wszystkich najserdeczniejsze życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku! Do zobaczenia w 2015, nefalemowie!

*Na komputerach PC premia będzie obowiązywać w podanym okresie w każdym regionie, niezależnie od różnic czasowych. Na konsolach premia będzie obowiązywać według czasu pacyficznego PST, czyli w Polsce od godz. 9:00 rano 25 grudnia do godz. 8:59 rano 30 grudnia. Premia na konsole dotyczy wyłącznie wydania Ultimate Evil Edition.

 

Dodaj komentarz