Premiera Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition

Żelazna pięść Maltaela zaciska się na gardłach mieszkańców Sanktuarium, a legion graczy konsolowych szykuje się do krucjaty przeciwko samej Śmierci. Diablo® III: Reaper of Souls™ – Ultimate Evil Edition™ jest już dostępne na konsolach PlayStation®3, PlayStation®4, Xbox 360® oraz Xbox One™!

Wydana wyłącznie na konsolach Ultimate Evil Edition jest wypełniona po brzegi akcją, przygodą i niesamowitymi łupami. Wersja ta zawiera wszystkie treści z oryginalnego wydania Diablo III, a także nowe funkcje i aktualizacje z cieszącego się uznaniem krytyków i graczy dodatku Reaper of Souls, w tym Akt V, klasę krzyżowca, tryb przygodowy, limit poziomów podniesiony do 70, nowe legendarne łupy, nowe opcje rzemieślnicze i nie tylko.

RO77VPMK61CQ1408397520036 5I03D2DCXO7X1408397520034

Ultimate Evil Edition udostępnia też graczom jeszcze więcej sposobów na przeżywanie wspólnych przygód i dzielenie się łupami: Tryb Ucznia sprawia, że tworzenie grup ze znajomymi jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej; System Nemezis wysyła do gier znajomych potwory, którym udało się pokonać postać gracza i pozwala znajomym pomścić jego śmierć; z kolei nowe systemy poczty i prezentów zapewniają graczom nowe sposoby dzielenia się łupami z sojusznikami – bo nic nie wyraża przyjaźni tak jak prezent w postaci niesamowitego skarbu.

G2WS0OGBWK4R1408397520035

Ponadto osoby, które walczyły z siłami zła, grając w podstawową wersję Diablo III na PS3™ lub Xbox 360, mogą kontynuować swoją krucjatę przeciwko Śmierci na wybranej konsoli nowej generacji. Więcej informacji o eksportowaniu postaci znajdziecie na stronie społecznościowej Diablo III oraz w poświęconym temu zagadnieniu artykule pomocy.

pauza-gwiazdki

Anioł Śmierci opętał nową generację konsol – roześlijcie wici i skrzyknijcie znajomych, aby stawić mu czoła!

Dodaj komentarz