25 marca 2014 rozpocznie się krucjata przeciwko samej Śmierci. Tego dnia Diablo III: Reaper of Souls przypuści szturm na komputery PC i Mac. Już dziś możecie zakupić grę w wersji cyfrowej w przedsprzedaży w sklepie Battle.net, aby odpowiednio przygotować się do zbrojnej wyprawy do Zachodniej Marchii.

W dodatku do zmagań z siłami zła dołączy postać nieskalanego krzyżowca, a gracze poznają kolejny rozdział historii uniwersum w ramach nowego, mrocznego Aktu V. Co więcej, Reaper of Souls wzbogaci Diablo III o ulepszony system generowania łupów, nowe zdolności dla wszystkich klas postaci, funkcje zmieniające charakter rozgrywki, jak choćby trzeciego rzemieślnika (wieszczkę) i tryb przygodowy, a także nowe systemy o nieskończonej grywalności: Zlecenia i Szczeliny Nefalemów.

TC0EBZHOVY931387461820330

Od dziś możecie składać zamówienia przedpremierowe zarówno na edycję standardową, jak i edycję cyfrową deluxe, zawierającą liczne dodatki do Diablo III oraz innych gier Blizzarda:

• zestaw ekskluzywnych schematów do transmogryfikacji hełmów i oręża, które wyróżnią was pośród nefalemskich bohaterów;
• Widmowego ogara, który dotrzyma wam towarzystwa podczas wędrówek po świecie Sanktuarium;
• trzy dodatkowe miejsca na nowe postaci;
• Goblina skarbnika – zwierzaka do gry World of Warcraft;
• portrety do gry StarCraft II zainspirowane krzyżowcem oraz zdobienia z motywem nawiązującym do postaci Maltaela.

Zobaczcie sami, jak prezentują się dodatki z edycji cyfrowej deluxe:

VIYL9DJC35AY1386616615154

Widmowy ogar i zestaw schematów do transmogryfikacji w Diablo III

APPO567SZ28T1386616615157Goblin skarbnik – zwierzak do gry World of Warcraft

KAVL0EWRBU381386616615160

Portrety krzyżowca i zdobienia nawiązujące do postaci Maltaela – dodatki do gry StarCraft II

Gracze, którzy zamówią edycję cyfrową deluxe w przedsprzedaży, otrzymają dodatki cyfrowe w dniu premiery 25 marca, choć niektóre z nich mogą być dostępne wcześniej.

Jeżeli zaś chcecie zdobyć jeszcze więcej legendarnych łupów, możecie wyruszyć na poszukiwania edycji kolekcjonerskiej Reaper of Souls. Zawiera ona dodatki cyfrowe z edycji cyfrowej deluxe oraz szereg ekskluzywnych przedmiotów:

• Podkładka pod mysz z nieprzeniknionym wizerunkiem Anioła Śmierci;
• Album z grafikami z Reaper of Souls w twardej oprawie – inkunabuł dokumentujący poszczególne etapy rozwoju koncepcji artystycznej dodatku;
• Film o kulisach produkcji na DVD i Blu-Ray – zawierający wywiady z członkami zespołu deweloperskiego, którzy dzielą się szczegółowymi informacjami na temat procesu produkcji.

Edycja standardowa jest dostępna w cenie 39,99 EUR, natomiast edycja cyfrowa deluxe – 59,99 EUR. Jeżeli zdecydujecie się na zakup edycji standardowej, będziecie mogli ją potem ulepszyć do wersji deluxe za dodatkową opłatą wynoszącą 20 EUR. Edycję kolekcjonerską będzie można kupić w sugerowanej cenie detalicznej 79,99 EUR wyłącznie u wybranych sprzedawców. Nakład edycji kolekcjonerskiej jest ograniczony i najprawdopodobniej zostanie szybko wyprzedany, więc warto jak najszybciej złożyć zamówienie przedpremierowe.

L10QAKTIG2UH1387276556527

Więcej informacji na temat zaplanowanej na 25 marca premiery Reaper of Souls na komputery PC i Mac można znaleźć w oficjalnym komunikacie prasowym. Warto też zajrzeć na stronę dodatku, aby dowiedzieć się więcej o jego zawartości i zamówić wersję cyfrową w przedsprzedaży. Odwiedzajcie także regularnie stronę www.diablo3.com, gdzie będziemy zamieszczać najświeższe informacje na temat premiery Diablo III: Ultimate Evil Edition na konsolę PlayStation 4.

Do zobaczenia podczas wędrówek w Sanktuarium!

*Po zakupie cyfrowej wersji Diablo III: Reaper of Souls w przedsprzedaży będzie można pobrać zakodowaną wersję dodatku przed premierą. Zawartość wchodząca w skład Reaper of Souls zostanie odblokowana w grze 25 marca 2014.

Reply comment