background-image

PvP – Diablo III

strzalka-lewo.Wróć do Poradnika Diablo III
pvp-top
Opanowałeś do perfekcji wybraną konfigurację postaci. Twoje zdolności sięgnęły zenitu i korzystasz z wyposażenia zdobytego na tysiącach zabitych demonów. Ale choć zwyciężyłeś w wielu starciach, nie poznałeś odpowiedzi na jedno z najważniejszych pytań: gdybyś stanął do walki z osobą walczącą u twego boku, kto z was okazałby się lepszy?

 

Potyczki


pvp03-mini-offAby dowieść swojej wyższości na placu boju, możesz stanąć do potyczek z innymi graczami z drużyny w walce „jeden na jednego” lub w starciach „każdy na każdego” – bez żadnych ograniczeń, zasad, wyników czy regulaminów.

 

 

 

 

nek01-mini-off

Jeżeli chcesz wywołać potyczkę, porozmawiaj ze Zwadźcą Karczychem, którego znajdziesz w mieście w pobliżu punktu nawigacyjnego w każdym akcie gry.

 

 

 

 

zone01-mini-off

Karczycho przeniesie cię do Spalonej Kaplicy, będącej idealnym miejscem do stoczenia bratobójczej walki. Jest to płaski, przecięty strumykiem teren, na którym znajduje się ceglany kościółek i cmentarz wystarczająco duży, aby przyjąć nowych bohaterów na kwaterę. Każdy z członków drużyny może do ciebie dołączyć po zamienieniu kilku słów z Karczychem. W pojedynku weźmiesz udział tylko, jeśli masz na to ochotę – członkowie twojej grupy, którzy znajdują się poza Spaloną Kaplicą, nie będą mogli cię zaatakować.

 

 

death01-mini-off

Jeżeli zginiesz podczas potyczki, odrodzisz się w tej samej lokacji (nawet jeśli grasz hardkorową postacią – śmierć w Spalonej Kaplicy nie jest ostateczna). Ponadto, walka (i śmierć) na placu boju, nie będzie miała wpływu na stan wytrzymałości twojego wyposażenia.

 

 

 

 

 

Tryb sezonowy strzalka-prawo
strzalka-prawo Granie ze znajomymi