Reaper of Souls – nowy zwiastun – zamknięcie AH

Do nadejścia Maltaela pozostał tydzień! Już za siedem dni Anioł Śmierci zstąpi do świata śmiertelników i będziecie mogli stawić czoła jego sługom w V akcie, wyruszyć do boju jako krzyżowiec, opanować nowe moce dotychczasowymi klasami postaci oraz przemierzać bez ograniczeń świat Sanktuarium w trybie przygodowym.

Aby oczekiwanie na nadejście Śmierci zbytnio wam się nie przykrzyło, Blizzard przygotował dla was nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki, dostępny na kanale Diablo w serwisie YouTube. Jest on swoistym podsumowaniem najważniejszych nowości i wyzwań, jakie czekają na waszych bohaterów po przekroczeniu bram Zachodniej Marchii.

UWAGA: Końcówka filmu zawiera urywki walki z Maltaelem.

 

Czy jesteście gotowi wyruszyć na spotkanie przeznaczenia i stawić czoła niebezpieczeństwom, jakie kryją mroki Sanktuarium? Diablo III: Reaper of Souls™ nadejdzie w przyszły wtorek, 25 marca! Pamiętajcie jednak: śmierć to dopiero początek…

 

Dom aukcyjny w Diablo III został zamknięty

Domy aukcyjne za złoto i prawdziwe pieniądze zostały zamknięte w Europie. Więcej informacji na ten temat, w tym m.in. co stanie się z aktywnymi aukcjami, przedmiotami w zakładce „Zakończone” oraz w jaki sposób usunięcie domów aukcyjnych wpłynie na saldo Battle.net, można znaleźć w FAQ dot. zamknięcia domu aukcyjnego.

Dodaj komentarz