Poniżej oficjalna zapowiedz Blizzard’a dodatku Reaper of Souls do Diablo III na konsole.

Już za nieco ponad cztery miesiące, 19 sierpnia 2014, Anioł Śmierci weźmie we władanie konsole na całym świecie wraz z premierą Diablo® III: Reaper of Souls™ – Ultimate Evil Edition™ na systemy PS3™, PS4™, Xbox 360® oraz Xbox One®. Zanim lato dobiegnie końca staniecie do walki z samą Śmiercią, a stawką tego przerażającego starcia będzie los śmiertelników w Sanktuarium… oraz dusze znajomych, którzy zgromadzą się w waszym salonie, aby wspólnie z wami wyruszyć ku Zachodniej Marchii w czteroosobowej drużynie.

pauza-gwiazdki

Diablo III: Ultimate Evil Edition jest po brzegi wypełnione tym, co najlepsze w serii Diablo – szybką, dynamiczną rozgrywką, potężnymi i zróżnicowanymi klasami postaci oraz legendarnymi skarbami. W skład tego wydania wchodzi zawartość dodatku Reaper of Souls oraz akty I-IV z podstawowej wersji gry Diablo III. To idealna pozycja dla osób, które nie miały jeszcze okazji zmierzyć się z Władcą Grozy na konsolach.

Ultimate Evil Edition będzie można kupić 19 sierpnia u wybranych sprzedawców detalicznych. Wersje na konsole PS4 i Xbox One kosztować będą 69,99 EUR, natomiast wydanie na systemy PS3 i Xbox 360 – 39,99 EUR. Dajcie trochę czasu sprzedawcom na zaktualizowanie swoich ofert, a następnie czym prędzej złóżcie zamówienie przedpremierowe, aby otrzymać wyjątkowy przedmiot dodatkowy:

pauza-ros

Infernalne Naramienniki będą dostępne od 1. poziomu doświadczenia. Ten diabelsko dobrze wyglądający przedmiot zapewni wam premie do żywotności, punktów życia na sekundę oraz redukcji czasu odnowienia. Co więcej, będziecie mogli z niego korzystać w procesie transmogryfikacji! Kod na naramienniki znajdziecie w pudełkach z Diablo III: Ultimate Evil Edition, które trafią do sprzedaży w dniu premiery. (Do odebrania naramienników wymagane jest połączenie z Internetem. Miejcie też na uwadze, że kodu nie można wykorzystywać na innych platformach sprzętowych niż ta, na którą kupiliście grę).

pauza-gwiazdki

Wkrótce podamy więcej informacji o tym, gdzie i jak możecie złożyć zamówienie przedpremierowe na Ultimate Evil Edition. Tymczasem warto odkurzyć zbroję, naostrzyć oręż… i zaopatrzyć się w dodatkowe kontrolery dla znajomych. Do zobaczenia w Zachodniej Marchii!

Reply comment