Rzemiosło – Diablo III

strzalka-lewo.Wróć do Dziennik – Diablo III

rzemioslo-diablo-iii-top

Rzemieślnicy potrzebują przeróżnych materiałów odzyskiwanych z dziczy, by móc tworzyć swoje przedmioty. Znajdą zastosowanie dla wszystkiego – od zębów i kopyt ubitych bestii po skrawki skór i metalowe elementy odzyskane z porzuconych pancerzy.

Normalne

Uniwersalne części
uniwersalne-czesci-mini-offMateriał uzyskiwany przy pomocy kowala ze zwyczajnego oręża i pancerzy.

 

pauza-ros

 

Magiczne

Mistyczny pył
mistyczny-pyl-mini-offMateriał uzyskiwany przy pomocy kowala z magicznego oręża i pancerzy.

 

pauza-ros

 

Rzadkie

Oddech Śmierci Zasnuty kryształ
oddech-smierci-mini-offMateriał, który znaleźć można przy najpotężniejszych potworach. Wykorzystywany przez rzemieślników do wytwarzania i modyfikowania przedmiotów. zasnuty-krysztal-mini-offMateriał uzyskiwany przy pomocy kowala z rzadkiego oręża i pancerzy.

pauza-ros

 

Legendarne

Ametystowa esencja Diamentowa esencja Lulecznica z Kaldeum Mięso Spaczonego Anioła
ognista-siarka-mini-offPrzedmiot wykorzystywany w Kostce Kanaiego do transmutacji klejnotów. Sprzedawany przez Squirt w Akcie II. zapomniana-dusza-mini-offPrzedmiot wykorzystywany w Kostce Kanaiego do transmutacji klejnotów. Sprzedawany przez Squirt w Akcie II. ognista-siarka-mini-offUzyskano ze skarbów horadrimów w Akcie II. zapomniana-dusza-mini-offUzyskano ze skarbów horadrimów w Akcie IV.

 

Ognista siarka Rubinowa esencja Szmaragdowa esencja Topazowa esencja
ognista-siarka-mini-offMateriał uzyskiwany przy pomocy kowala z Legendarnego oręża i pancerzy. ognista-siarka-mini-offPrzedmiot wykorzystywany w Kostce Kanaiego do transmutacji klejnotów. Sprzedawany przez Squirt w Akcie II. zapomniana-dusza-mini-offPrzedmiot wykorzystywany w Kostce Kanaiego do transmutacji klejnotów. Sprzedawany przez Squirt w Akcie II. zapomniana-dusza-mini-offPrzedmiot wykorzystywany w Kostce Kanaiego do transmutacji klejnotów. Sprzedawany przez Squirt w Akcie II.

 

Woda święcona z Zachodniej Marchii Wojenny Gobelin z Arreat Zapomniana dusza Zwój z Khanduras
ognista-siarka-mini-offUzyskano ze skarbów horadrimów w Akcie V. zapomniana-dusza-mini-offUzyskano ze skarbów horadrimów w Akcie III. ognista-siarka-mini-offMateriał uzyskiwany przy pomocy kowala z Legendarnego oręża i pancerzy. zapomniana-dusza-mini-offUzyskano ze skarbów horadrimów w Akcie I.

 

Procentowy poziom wypadania rzemieślniczych składników na poszczególne poziomy trudności.

Normalny Wysoki Ekspert Mistrz Udręka I Udręka II Udręka III Udręka IV Udręka V Udręka VI
15% 18% 21% 25% 31% 37% 44% 53% 64% 77%
Opublikowany: 8 kwietnia 2014 - Ostatnia zmiana: 16 października 2016