We wszystkich regionach wystartował już 7 sezon Diablo III! Aby stworzyć bohatera sezonowego, wybierzcie jego klasę, płeć oraz imię, tak jak do tej pory, po czym zaznaczcie opcję „Bohater sezonowy” w lewym dolnym rogu ekranu.

6BISFX3DO3BO1409580697509

Czym są sezony

Sezony to opcjonalny, powtarzalny tryb gry dla platformy PC. Oferuje on graczom możliwość rozpoczynania co jakiś czas zabawy od nowa i rozwijania od poziomu 1 nowych bohaterów normalnych i hardkorowych nie mających dostępu do wcześniej zdobytej waluty, zasobów czy doświadczenia w ramach poziomów mistrzowskich. Podobnie jak w przypadku różnic między trybami normalnym i hardkorowym, bohaterowie sezonowi będą mieli odrębną skrytkę i własne poziomy zaawansowania rzemieślników. Po zakończeniu danego sezonu wszelkiego rodzaju waluta, materiały, schematy, przedmioty, doświadczenie w ramach poziomów mistrzowskich i poziomy zaawansowania rzemieślników zostaną dodane do profilu niesezonowego gracza.

https://bnetcmsus-a.akamaihd.net/cms/gallery/7C5TG8EDUV921470272022587.jpg

Sezon 7 przyniesie graczom wyjątkowe nagrody i nowe wyzwania, w tym nowe przedmioty legendarne, specjalny zestaw transmogryfikacji dostępny tylko dla uczestników konkurencji w kolejnych sezonach, a także sezonowe osiągnięcia zwane podbojami. Postępy w ramach danego sezonu będzie można śledzić za pomocą tablic wyników oraz zupełnie nowego interfejsu postępów sezonowych.

Więcej informacji o trybie sezonowym.

pauza-gwiazdki

Powodzenia, nefalemowie! Niech bogowie łupów obdarzają was swymi błogosławieństwami, a wasze mężne czyny niech będą pamiętane po wsze czasy.

Reply comment