Anioł Śmierci zstąpił do świata śmiertelników, aby zawładnąć serwisem YouTube w nowym spocie reklamowym Reaper of Souls™. Obejrzyjcie go poniżej i rozpocznijcie przygotowania do krucjaty, która 25 marca wyruszy ku Zachodniej Marchii!

Zaprawdę, śmierć to zaledwie początek…

25 marca – wraz z premierą Reaper of Souls na PC/Mac – rozpocznie się krucjata przeciwko samej Śmierci. Przygotujcie się na to wiekopomną wyprawę już teraz – chwyćcie za broń i skorzystajcie z premii +50% do punktów doświadczenia w Diablo III*!

BX9F4I5PAJ3G1393856089544

Ta pokaźna premia pozwoli wam wzmocnić swoich bohaterów w ramach nowego systemu poziomów mistrzowskich, który został wprowadzony do gry w aktualizacji 2.0.1. Wasi bohaterowie zdobywają teraz doświadczenie na poczet poziomów mistrzowskich wspólnych dla całego konta, a przy awansie każdy z nich otrzymuje po jednym punkcie mistrzowskim. Punkty te można stopniowo przeznaczać na zwiększenie współczynników w czterech kategoriach.

Oprócz ulepszonego system poziomów mistrzowskich aktualizacja 2.0.1 wprowadziła do gry gruntownie przebudowany system generowania przedmiotów, oferujący większe wyzwania nowy podział poziomów trudności oraz znaczące zmiany w umiejętnościach pięciu klas postaci. Co więcej, po raz pierwszy w historii Diablo III gracze mogą się zrzeszać w klanach i społecznościach. Czas skrzyknąć grupę znajomych nefalemów i wyruszyć na poszukiwanie skarbów!

Do premiery Reaper of Souls pozostały nieco ponad trzy tygodnie. Więcej informacji na temat rozszerzenia można znaleźć na oficjalnej stronie dodatku oraz na stronie społecznościowej Diablo III.

Tymczasem życzymy wam udanych łowów w Sanktuarium!

*Premia do punktów doświadczenia obowiązuje do 24 marca 2014 i dotyczy wersji na PC/Mac.

Reply comment