Sprzedaż biletów na BlizzCon 2013 już w najbliższy czwartek!

Blizzard przypomina, że pierwsza partia biletów na konwent BlizzCon® 2013 trafi do sprzedaży w czwartek 25 kwietnia o godz. 4:00 czasu polskiego. Jeżeli chcecie mieć szansę na kupienie biletu, kliknijcie odnośnik poniżej, gdy tylko wybije godzina rozpoczęcia sprzedaży!

Kliknij tutaj, aby przejść na stronę sprzedaży biletów na BlizzCon 2013

Miejcie na uwadze, że bilety zazwyczaj rozchodzą się szybko, tak więc jeżeli chcecie udać się do Anaheim na tegoroczną edycję konwentu, warto się zawczasu przygotować. Gdyby nie udało wam się zdobyć biletów przy pierwszej okazji, będziecie mieli kolejną szansę w sobotę 27 kwietnia o godz. 19:00 czasu polskiego, kiedy do sprzedaży trafi druga partia biletów. Oprócz tego w czwartek 2 maja o godz. 4:00 czasu polskiego będzie można kupić wejściówki na ekskluzywną kolację dobroczynną na rzecz szpitala dziecięcego Children’s Hospital of Orange County, która odbędzie przed rozpoczęciem BlizzConu. Więcej szczegółowych informacji na ten temat można znaleźć na stronie sprzedaży biletów na BlizzCon.

Tegoroczna edycja konwentu odbędzie się w dniach 8-9 listopada w obiekcie Anaheim Convention Center. Bilety wstępu będą kosztować na 175 USD za sztukę, natomiast cena wejściówki na kolację dobroczynną, która zapewnia także wstęp na BlizzCon, wyniesie 500 USD. Jeżeli nie dołączycie do nas osobiście na konwencie, zakup wirtualnego biletu BlizzCon Virtual Ticket pozwoli wam na oglądanie pełnej transmisji z imprezy bez wychodzenia z domu. Więcej szczegółów na ten temat zostanie podanych w późniejszym terminie.

Jeżeli chcecie kupić bilety na BlizzCon i udać się do Anaheim, oto kilka rzeczy, które możecie zrobić już teraz, aby sprzedaż biletów przebiegała płynnie:

• Aby kupić bilet w amerykańskim sklepie internetowym Blizzarda, trzeba posiadać konto na platformie Battle.net. Kliknijcie tutaj, aby je założyć.

• Upewnijcie się, że przypisane do waszego konta Battle.net informacje o karcie kredytowej są aktualne. Bilety na BlizzCon będzie można kupić wyłącznie przy pomocy karty kredytowej lub płatniczej.

• Podczas zakupów w sklepie internetowym Blizzarda w przypadku niektórych rodzajów kard kredytowych mogą wystąpić problemy lub ograniczenia. Jeżeli sądzicie, że możecie mieć problemy ze sfinalizowaniem zakupu przy użyciu posiadanej karty kredytowej, skontaktujcie się zawczasu z jej wystawcą i poinformujcie go, że planujecie dokonanie zakupu w sklepie internetowym. Ewentualnie możecie rozważyć wyrobienie zapasowej karty kredytowej.

• Aby korzystać z internetowego sklepu Blizzarda, należy używać przeglądarki z włączoną obsługą plików cookies i JavaScript.

• Nie zamykajcie okna przeglądarki, dopóki nie otrzymacie potwierdzenia zakupu biletu, w przeciwnym razie możecie stracić miejsce w kolejce!

• Jeżeli kupujecie bilety dla rodziny lub znajomych, miejcie pod ręką ich dane (zostaną one wydrukowane na każdej karcie wstępu) oraz nazwę konta Battle.net każdego z uczestników (jest nią adres e-mail), dzięki czemu będą oni mogli uczestniczyć w sieciowej przedsprzedaży produktów, która zostanie zorganizowana przed rozpoczęciem BlizzConu. Informacje o uczestnikach konwentu można podać lub zmienić do 14 maja.

• Miejcie na uwadze, że bilety są sprzedawane wyłącznie przez Internet. Nasz dział obsługi klienta nie będzie przyjmował zamówień na bilety drogą telefoniczną.

Więcej informacji na temat tegorocznego BlizzConu można znaleźć na oficjalnej stronie konwentu.

Kliknij tutaj, aby przejść na stronę sprzedaży biletów na BlizzCon 2013

Dodaj komentarz