Strażnicy szczelin Nefalemów – Diablo III – Władca Dzwonków

strzalka-lewo.Wróć do Strażników szczelin Nefalemów
top-straznicy-szczelin-nefalemow

Władca Dzwonków bezlitosny krowi król.

Jest to jedyny Strażnik szczelin, którego naprawdę ciężko spotkać jego losowość i rzadkość sprawia, że nawet zaprawieni już gracze Diablo III widzieli go maksymalnie jeden raz.

Kiedy po wejściu do szczeliny nefalemów widzisz katakumby z pierwszego aktu to już jest to pierwszy znak na drodze do spotkania Władcy Dzwonków kolejny to potwory krowy, jeśli każdy napotkany stwór, elita, czempion wyglądem przypomina krowę biegającą na dwóch odnóżach to zostaje mi tylko pogratulować szczęścia, ponieważ na 100% trafiłeś na szczelinę z Władcą Dzwonków.

Ciekawymi dodatkami jest również, że globulki życia, które zawsze zbieramy i są w kształcie czerwonej kuli tutaj są niczym innym jak stekami 🙂 zarazem należy wspomnieć, że powtarzające się katakumby nie są błędem przez całą szczelinę jej wygląd się nie zmieni. Jest to jedyna szczelina, która może mieć więcej niż 10 poziomów.

pauza-ros

 

walka

Walka

Walka z Władcą Dzwonków może sprawić kłopoty z uwagi na wąskie korytarze, w których przyjdzie nam z nim walczyć a że strażnik posiada umiejętność iluzjonisty w połączeniu z elektrycznością klasy walczące w zwarciu mogą otrzymywać spore obrażenia od niego. Sam Władca Dzwonków walczy w zwarciu.

pauza-l

skille

Umiejętności

– Iluzjonista

– Elektryczność

pauza

hp

Życie Strażnika

Normalny
Trudny
Ekspert
Mistrz
Udręka I
Udręka II 1 448 457 472
Udręka III
Udręka IV
Udręka V
Udręka VI

 

Opublikowany: 5 czerwca 2014 - Ostatnia zmiana: 16 października 2016