background-image

Templariusz – Diablo III

wroc-mini-off temp-mini-off szelm.jpg zakli-mini-off

strzalka-lewo.Wróć do Diablo III
Templariusz

 

templariusz-2

UMIEJĘTNOŚCI

Umiejętności Kormaka to głównie coraz lepsze sposoby zapewniania ci obrony (poprzez prowokowanie przeciwników oraz nowe metody ataku i ogłuszania wrogów), wsparcie, poprawianie tempa regeneracji zdrowia i zasobów całej drużyny lub szybkie uzdrawianie.

templariusz-3Wyzwanietemplariusz-4Zastraszenie

Zobacz wszystkie umiejętności

templariusz-1„Nigdy nie ulegnę twemu złu”.

Templariusze to święci wojownicy walczący o sprawiedliwość. Wyrzeczenia i surowe reguły zakonne mają ich chronić przed opętaniem przez demony i pokusą dołączenia do kultystów. Poglądy templariuszy nie wyrażają się jednak tylko w słowach – każdy z nich jest świetnie wyszkolony i zaprawiony w bojach, a posępny, oddany sprawie Kormak jest wśród nich wzorem.

Kormak trafił do zakonu za młodu, a ponieważ świetnie przystosował się do ascetycznego trybu życia, szybko ukształtowano z niego templariusza idealnego. Jego oddanie jest niezachwiane, nawet jak na zakon. Choć templariusz szanuje u innych bitewną sprawność, pogarda dla tych, którzy nie dzielą jego wysokich standardów moralnych, uwidacznia się od razu.

Kormak i ty często będziecie się różnić w poglądach, lecz macie podobną misję do spełnienia: oczyścić świat z podstępnych istot, które ukrywają się w mroku przed światłem Niebios. Dlatego templariusz zawsze wiernie stanie u twego boku.

 

follower-templar02-full-mini-off follower-templar01-full-mini-off follower-templar03-full-mini-off

 

WYPOSAŻENIE

tarcze-mini-off wlocznia-mini-off Relikwie-templariusza-mini-off

Odziany w ciężki pancerz, dzierżący pewnie oręż oraz tarczę Kormak bez namysłu rusza do walki. Jego imponująca postura i wzniosłe okrzyki bitewne z łatwością odciągają od ciebie uwagę większości sług Płonących Piekieł. W starciu stara się zgładzić jak największą liczbę wrogów, nie zważając na instynkt samozachowawczy. Podczas podróży Kormak gromadzi rozmaite relikwie templariuszy – kielichy, manuskrypty i części świętego oręża, co dodaje mu sił i motywacji.

Przeglądaj wszystkie przedmioty dla klasy: Templariusz

 

PROGRESJA W ZAKRESIE PANCERZA

templariusz-5 templariusz-6 templariusz-7
Znoszony, przeznaczony dla nowicjusza napierśnik Kormaka jest co prawda ciężki, lecz słabo chroni przed zaciekłymi atakami co silniejszych demonów. Z czasem Kormak ulepszy swój pancerz, doda chroniący głowę hełm i wzmocnione buty z cholewami, które pomogą mu w przemierzaniu zdradliwych okolic. Szczelnie przyobleczony w reprezentacyjny pancerz swojego zakonu Kormak zamienia się w żelaznego molocha zdolnego wytrzymać najbardziej bezlitosne ataki szponiastych sług piekielnych.

 

 

Linki zewnętrzne

Ogólne

Umiejętności

Kalkulator umiejętności