Dzisiejszego dnia wystartował trzeci sezon Diablo III we wszystkich regionach! Aby stworzyć postać sezonową, wybierzcie klasę, płeć i imię postaci – tak jak podczas tworzenia normalnych bohaterów – po czym zaznaczcie pole „Postać sezonowa” w lewej dolnej części ekranu.

Czym jest tryb sezonowy

Opcjonalny, powtarzalny tryb sezonowy oferuje graczom możliwość rozpoczynania co jakiś czas od nowa i rozwijania od zera postaci normalnych i hardkorowych bez złota, zasobów czy wcześniej zdobytego doświadczenia w ramach poziomów mistrzowskich. Podobnie jak w przypadku różnic między trybami normalnym i hardkorowym postaci sezonowe będą miały odrębną, wspólną skrytkę i oddzielne postępy rzemieślników. Po zakończeniu danego sezonu wszelkie przedmioty, złoto czy doświadczenie w ramach poziomów mistrzowskich przejdą na postaci niesezonowe.

Sezony oferują graczom wyjątkowe nagrody i nowe wyzwania, w tym nowe przedmioty legendarne, specjalne zestawy transmogryfikacji dostępne tylko dla uczestników konkurencji w kolejnych sezonach, a także nowe osiągnięcia zwane „podbojami”. Postępy w ramach danego sezonu będzie można śledzić za pomocą naszego nowego systemu rankingowego.

pauza-gwiazdki

Niech szczęście wam sprzyja, nefalemowie! Oby bogowie losowego generowania łupów spoglądali na was łaskawym okiem, a wasze czyny zapełniły karty kronik i legend!

 

Tak jak napisał Wyatt, planujemy, że Sezon 3 potrwa przynajmniej 4 miesiące. Jak doskonale wiecie, chcemy znaleźć odpowiedni przedział czasowy, który pozwoli graczom osiągać sukcesy swoimi sezonowymi postaciami, nie trwając jednocześnie zbyt długo, żebyśmy mogli nacieszyć się co pewien czas świeżym startem i nowościami.

Przypominam też, że planujemy łączyć sezony z cyklem rozwoju gry i w związku z tym pewna elastyczność jest tu niezbędna z naszej strony. Zamierzamy poinformować z dwutygodniowym wyprzedzeniem o zakończeniu sezonu.

Reply comment