Tylko w ten weekend podwajamy liczbę skarbów za zlecenia

Originally Posted by Nevalistis (Official Post)
Wprowadzenie Kostki Kanaiego do świata Santuarium na zawsze zmieniło obliczę Diablo III. Wielu z was regularnie korzysta z jej potężnych, wielorakich mocy. Zdajemy sobie jednak sprawę, jak wiele zasobów potrafi ona pochłonąć. Abyście mogli w pełni wykorzystać oferowane przez kostkę możliwości transmutacji, przez najbliższy weekend podwoimy liczbę skarbów otrzymywanych za zlecenia – zarówno horadryjskich, jak i bonusowych.

W Europie premia obowiązywać będzie od godz. 00:01 czasu polskiego w piątek 25 września do godz. 23:59 czasu polskiego w niedzielę 27 września.

pauza-gwiazdki

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z nowościami wprowadzonymi w aktualizacji 2.3.0 lub wciąż nie rozpoczęliście przygody w 4. sezonie, zalogujcie się do gry w najbliższy weekend i przekonajcie się sami, że zmagania z zastępami demonów jeszcze nigdy nie dawały takiej satysfakcji!

Uwaga: Na komputerach PC premia będzie obowiązywać w podanym okresie w każdym regionie, niezależnie od różnic czasowych. Na konsolach premia będzie obowiązywać według czasu pacyficznego PST, czyli w Polsce od godz. 9:01 rano 25 września do godz. 8:59 rano 28 września. Premia na konsole dotyczy wyłącznie wydania Ultimate Evil Edition.

Dodaj komentarz