Ultimate Evil Edition – specjalne dodatki na systemy PlayStation

Z przyjemnością informujemy, że gracze, którzy dołączą do krucjaty przeciwko Śmierci wraz z premierą Diablo® III: Reaper of Souls™ – Ultimate Evil Edition™ 19 sierpnia, w wersjach na konsole PlayStation® 3 i PlayStation® 4 otrzymają ekskluzywne dodatki inspirowane dwiema popularnymi grami wydanymi wyłącznie na system PlayStation®!* Dodatki zapowiedziano na targach E3.

pauza-gwiazdki

Szczelina Nefalemów The Last of Us™

Przygotujcie się na walkę w postapokaliptycznych klimatach! Specjalnie z myślą o Ultimate Evil Edition nawiązaliśmy współpracę ze studiem Naughty Dog i stworzyliśmy wyjątkową Szczelinę Nefalemów inspirowaną wielokrotnie nagradzanym tytułem The Last of Us™ na PlayStation 3. Składa się ona ze specjalnie dobranych lokacji z uniwersum Diablo III, wzbogaconych o wszechobecny, złowrogi, żółtawy pył zarodników grzybów. Te losowo generowane lokacje obudzą w każdym z was instynkt przetrwania.

Prawie byśmy zapomnieli! Szczelina Nefalemów nawiązująca do The Last of Us roi się od żarłocznych bestii inspirowanych zarażonymi, którym muszą stawić czoła Joel i Ellie – czychaczy, klikaczy i purchlaków.

pauza-gwiazdki

Schematy do transmogryfikacji Shadow of the Colossus™

Wznieście miecz ku Światłu! Oprócz Szczeliny Nefalemów inspirowanej The Last of Us w wydaniu Ultimate Evil Edition na systemy PlayStation pojawi się ekskluzywny zestaw schematów do transmogryfikacji, będący jedynym w swoim rodzaju hołdem złożonym prawdziwej legendzie konsolowej rozrywki.

Gracze, którzy zakupią Ultimate Evil Edition na konsole PS3™ bądź PS4™ orzymają „Przebranie Kolosa” – wyjątkowy zestaw schematów do transmogryfikacji, dzięki któremu odblokują sześć wzorów pancerza inspirowanych niezapomnianym tytułem na PlayStation® 2: Shadow of the Colossus™. Te niesamowite wzory będą dostępne dla każdej klasy postaci w świecie Sanktuarium.

pauza-gwiazdki

Losy ludzkości spoczywają w waszych rękach, nefalemowie. Premiera Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition nastąpi już za nieco ponad dwa miesiące, więc czym prędzej złóżcie zamówienie przedpremierowe u lokalnego sprzedawcy, a jeszcze przed końcem lata stoczycie walkę z zarażonymi w zbroi godnej prawdziwych pogromców kolosów.

*Wymienione w tym artykule specjalne dodatki nie mogą być przeniesione na inne platformy sprzętowe, a do ich odbioru wymagane jest połączenie z siecią PlayStation Network.

Dodaj komentarz