Ultimate Evil Edition – transfer postaci z Diablo III na konsole

Blizzard podał oficjalne oświadczenie odnośnie transferu postaci na konsolowej wersji Diablo III do dodatku Reaper of Souls.

Ponieważ premiera Diablo III: Reaper of Souls — Ultimate Evil Edition jest już coraz bliżej, wielu z was na pewno zastanawia się, co zrobić ze swoimi postaciami z podstawowej wersji Diablo III w wersji na konsole — zwłaszcza jeśli ostatnio nabyliście jedną z konsol najnowszej generacji.

Dzisiaj uruchomiliśmy „między-platformową” i „między-generacyjną” usługę transferu postaci z Diablo III dla platform PlayStation i Xbox. Usługa ta pozwoli graczom eksportować stany gry z Diablo III na PS3 oraz Xbox 360 i importować je do wersji Ultimate Evil Edition na dowolną konsolę.

Graliście w Diablo III na PS3, ale chcecie kontynuować zabawę w Ultimate Evil Edition na Xbox One? Nie ma problemu! Wcześniej tępiliście demony na konsoli Xbox, ale teraz macie ochotę przetrzebić zastępy zbuntowanych aniołów na PS4? Nie ma sprawy, pomożemy.

Proces transferowania stanów gry jest bardzo prosty. Wkrótce zamieścimy szczegółowe instrukcje w języku polskim, które pozwolą wam go rozpocząć.

Dodaj komentarz