Zastanawialiście się kiedyś, jak powstają moce przedmiotów legendarnych w Diablo III? A może marzyliście o zaprojektowaniu jakiegoś własnego przedmiotu we współpracy z twórcami Blizzarda? Jeśli tak, to Warsztaty Przedmiotów Legendarnych będą dla was fantastyczną przygodą!

Czym są Warsztaty Przedmiotów Legendarnych

Podczas tegorocznego BlizzConu, na spotkaniu panelowym zatytułowanym „Reaper of Souls – ewolucja gry”, twórcy Blizzarda będą analizować, w jaki sposób z biegiem czasu zmieniało się podejście do systemu łupów i projektowania przedmiotów, a także jakie nowe przedmioty obecnie są opracowywane.

Ponadto zorganizowane zostaną Warsztaty Przedmiotów Legendarnych, podczas których garstka zaproszonych uczestników BlizzConu dołączy na scenie do twórców – Juliana Love’a, Johna Yanga i Rogera Hughstona – aby stworzyć całkiem nową moc przedmiotu legendarnego w oparciu o analizę nadesłanych przez was pomysłów oraz własną burzę mózgów.

pauza-gwiazdki

Jak można wziąć udział w tym wydarzeniu

Zgłoszenie pomysłu do Warsztatów Przedmiotów Legendarnych jest proste! Oto, jak to zrobić:

• Zgłoszenia będzie można przesyłać od piątku 7 listopada, od godz. 16:00 czasu polskiego.
• Pomysły można przesyłać na jeden z trzech sposobów:

• na oficjalnym amerykańskim forum Diablo III, w wątku poświęconym zgłaszaniu pomysłów;
• na Twitterze, za pomocą hashtagu #LegendaryWorkshop;
• w Kąciku Społeczności (ang. Community Corner) – między halą B i halą C w Anaheim Convention Center.

• Zgłoszenia można przesyłać do soboty 8 listopada, do godz. 20:00 czasu polskiego.

Pomysły przesłane po upływie tego terminu, przed rozpoczęciem przyjmowania zgłoszeń lub przesłane na inne sposoby niż te wymienione powyżej nie będą rozpatrywane.

pauza-gwiazdki

Gdzie można zapisać się do wzięcia udziału w warsztatach

Jeśli chcecie wziąć udział w warsztatach na scenie BlizzConu, odwiedźcie Kącik Społeczności, aby uzyskać więcej informacji. Uczestnicy zostaną wybrani w drodze losowania.

pauza-gwiazdki

Nefalemowie, czas pokazać całemu światu potęgę waszej wyobraźni! Rozbudźcie ją więc, zacznijcie notować pomysły i przygotujcie się do wysłania ich od 7 listopada. BlizzCon nadejdzie szybciej niż wam się wydaje!

Reply comment