Blizzard z okazji zbliżającej się imprezy BlizzCon uruchomił zapisy na dwa konkursy, których na tej imprezie nie może zabraknąć oczywiście mowa tutaj o konkursie filmowym i artystycznym poniżej znajdziecie szczegółowe informacje odnośnie, co i jak zrobić by wziąć udział w konkursach.

Konkurs filmowy.

Chwyć za kamerę i odpal programy do obróbki wideo – BlizzConowy konkurs filmowy powraca!

Każdego roku oglądamy wiele rewelacyjnych dzieł początkujących twórców i nie możemy się doczekać, by zobaczyć, co zaprezentujcie na pokazie z okazji BlizzConu 2013. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy stworzyć autorski film (o długości nieprzekraczającej trzech minut) w oparciu o uniwersum jednego z tytułów Blizzarda, z użyciem animacji, materiałów nakręconych samodzielnie lub pochodzących z naszych gier – albo kombinacji wszystkich powyższych metod. Zwycięzców zaprezentujemy na żywo na scenie BlizzConu. Już wkrótce i ty możesz stanąć w świetle jupiterów!

Można już zgłaszać prace do konkursu. Zasady udziału i informacje o nagrodach znajdziesz tutaj. By się zakwalifikować, musisz przesłać zgłoszenie do 23 sierpnia i spełnić wymogi dotyczące formatowania. Powodzenia!

Konkurs artystyczny.

Przygotuj pędzle, farby, sztalugi i tablety – BlizzConowy konkurs artystyczny powraca!

Wystarczy do 23 sierpnia przesłać autorską pracę graficzną (nie przyjmujemy photoshopowych fotomanipulacji) inspirowaną uniwersum Warcrafta, StarCrafta bądź Diablo (można też trochę zamieszać – w końcu wszyscy wielcy herosi Blizzarda nasi są), by wziąć udział w naszym globalnym konkursie artystycznym. Masz szansę na zdobycie wspaniałych nagród i zaprezentowanie swojego dzieła publiczności zgromadzonej na BlizzConie 2013!

Można już zgłaszać prace do konkursu. Zasady udziału i informacje o nagrodach znajdziesz tutaj.

Pamiętaj: zgłoszenie należy przesłać do 23 sierpnia. Aby się zakwalifikować, musisz również spełnić wymogi regulaminu dotyczące formatowania obrazów (pliki JPEG w wysokiej rozdzielczości o rozmiarze nieprzekraczającym 5 MB).

Powodzenia!

Reply comment