Wirtualny bilet na BlizzCon 2013 już w sprzedaży

Blizzard uruchomił możliwości zakupu wirtualnego biletu na BlizzCon by zakupić bilet zapraszamy do przeczytania poniższej oficjalnej informacji od Blizzarda.

R7D6GEE1W6311378470957254

Już tylko dwa miesiące dzielą nas od konwentu BlizzCon 2013 i na pewno wszyscy jesteście ciekawi, co dla was szykujemy. Osoby, które nie pojawią się w kalifornijskim mieście Anaheim osobiście, będą mogły obejrzeć transmisję na żywo z imprezy dzięki wirtualnemu biletowi na BlizzCon. Kupcie go już dziś na oficjalnej stronie konwentu (www.blizzcon.com), aby przez dwa dni bawić się z jego uczestnikami bez wychodzenia z domu – samemu bądź ze znajomymi, w końcu to dobra okazja do świętowania!Dzięki wirtualnemu biletowi na BlizzCon będziecie mogli obejrzeć wszystkie wydarzenia z konwentu na żywo i w jakości HD. Przez dwa dni – w piątek 8 listopada i w sobotę 9 listopada – uzyskacie dostęp do transmisji z Anaheim Convention Center (podzielonej na dwa specjalne kanały) i zobaczycie ekskluzywne wywiady, panele dyskusyjne, wydarzenia społecznościowe i ceremonię zamknięcia. Co więcej, w dowolnym momencie będziecie mogli obejrzeć retransmisje i skorzystać z funkcji DVR. Zanim jednak dokonacie zakupu, weźcie pod uwagę, że transmisja będzie dostępna wyłącznie w języku angielskim.

Dodatkowe łupy

Ponieważ wiemy, jak bardzo wszyscy uwielbiają wyjątkowe łupy, do każdego kupionego wirtualnego biletu będziemy dołączać ekskluzywne cyfrowe przedmioty z BlizzConu, które będzie można odblokować w grach World of Warcraft®, StarCraft II, Diablo III oraz Hearthstone™: Heroes of Warcraft™ (więcej informacji podamy już wkrótce).

Ponadto będziecie mogli skorzystać ze specjalnej oferty sieciowej, która rozpocznie się kilka tygodni przed rozpoczęciem konwentu i potrwa pięć dni. Obejmie ona ograniczoną liczbę pamiątek z BlizzConu 2013*. Po zakończeniu imprezy przeprowadzimy również otwartą dla wszystkich wyprzedaż mniejszej liczby produktów. Więcej szczegółów na ten temat podamy w najbliższych tygodniach.

Darmowe transmisje e-sportowe!

Nawet jeśli nie zdecydujecie się na zakup wirtualnego biletu, to i tak możecie liczyć na wiele niesamowitych wrażeń w ramach darmowej transmisji z BlizzConu w Internecie w jakości HD. Na oficjalnej stronie konwentu oraz na portalu WCS będziecie mogli zobaczyć oficjalne otwarcie imprezy, jak również tegoroczne światowe finały rozgrywek World Championship Series w StarCrafta II oraz turniej World of Warcraft Arena Global Invitational.

Więcej informacji na temat wirtualnego biletu można znaleźć na poświęconej mu stronie oraz w FAQ.

*Do wyczerpania zapasów. Wszystkie zamówienia złożone przez Interner zostaną wysłane ze Stanów Zjednoczonych; może zostać naliczone opłaty za przesyłkę międzynarodową.

Dodaj komentarz