Witaj w Tristram!

Witamy w Tristram nowo powstałym portalu o uniwersum Diablo.

„Przemierzaj wraz z nami zakątki mrocznego świata Diablo! Dowiedz się wszystkiego na temat tej wspaniałej gry i odkryj jej tajemnice dzięki naszej stronie. Wszystkie informacje dotyczące nowej produkcji Blizzarda znajdziesz właśnie tutaj! Zapraszamy!”

Na początku chcemy zaznaczyć, że serwis Tristram jest cały czas w budowie dlatego na stronie można zauważyć braki w informacjach o diablo oczywiście postaramy się w jak najbliższym czasie uzupełnić.
W niedługim czasie uruchomimy forum, nad którym również pracujemy i w przyszłości oddamy je do użytku.

Również chcemy uspokoić, jeśli nie możecie się zarejestrować nie jest to błąd czy uchybienie, lecz celowy zabieg oczywiście jak uznamy za stosowne to otworzymy rejestracje dlatego na razie jest wyłączana do odwołania, za co Przepraszamy.

W pierwszej kolejności chcemy ukończyć główne informacje dotyczące Diablo 3 typu klasy, towarzysze i resztę przydatnych informacji odnośnie gry.

Następnie zajmiemy się artykułami dodatkowymi, lecz na obecną chwile nie możemy zdradzić, o czym będą ale na pewno będą przydatne dla graczy zaczynających przygodę z Diablo III lecz również z osobami które już mają opanowane podstawy i szukają czegoś więcej.

W między czasie skupimy się nad kodem i wyglądem strony będziemy testować nowe rozwiązania by jak najbardziej uprościć korzystanie z serwisu.

Nie zapomnimy o konkursach je również będziemy organizować niestety na obecną chwile nie możemy podać bliższej daty pierwszego konkursu, lecz postaramy się coś zorganizować przy najbliższej możliwej okazji.

Również, jeśli ktoś jest chętny wymianą bannerami lub współpracą zapraszam do działu Współpraca zarazem, jeśli ktoś chciałby pomóc przy rozwoju naszego serwisu prószę pisać swoje zgłoszenia na adres email TTBoS@wp.pl z dopiskiem Redakcja.

Jeśli chodzi o wymagania to należy mieć ukończone 18lat, (jeśli masz mniej możesz również napisać niewykluczone, że przekonasz nas do siebie) i oczywiście pisać kreatywne artykuły/newsy i poprawnie po polsku znajomość angielskiego mile widziana.

W późniejszym czasie powstanie oddzielny dział gdzie będzie więcej informacji na temat rekrutacji.

Tagi: 

Dodaj komentarz