Rok temu tego dnia otworzyły się wrota Płonących Piekieł i Diablo III ruszyło na podbój świata. Od tamtej pory stworzono miliony bohaterów, spędzono miliardy godzin w sesjach gry i bezlitośnie zgładzono biliony demonów. Przez ten czas bardzo się rozwinęliśmy, zarówno jako twórcy gry, jak i społeczność. Liczymy, że dzięki waszym opiniom, pasji i nieustającej żądzy krwi kolejny rok będzie jeszcze wspanialszy.

Aby uczcić tę rocznicę oraz społeczność, bez której nie byłaby ona możliwa, Blizzard rozdaje darmowe wzmocnienia! (No bo kto nie lubi darmowych wzmocnień?) Gracze, którzy między 15 a 21 maja zalogują się, aby bronić Sanktuarium, otrzymają 25% premii do znajdowania magicznych przedmiotów oraz doświadczenia. Wzmocnienie jest dostępne wyłącznie po zalogowaniu się do gry, ale będzie dostępne dla wszystkich postaci oraz kumulować się z innymi, podobnymi premiami — premia do punktów doświadczenia będzie kumulować się poprzez przemnożenie, a premia do znajdywania przedmiotów magicznych będzie mogła przekroczyć limit 300%!

Udanych łowów na demony, nefalemowie. Zarazem Blizzard Dziękuje za nieustające wsparcie i życzy wam wspaniałych przygód przez kolejny rok.

Reply comment