Zaklinaczka – Diablo III

wroc-mini-off temp-mini-off szelm.jpg zakli-mini-off

strzalka-lewo.Wróć do Diablo III
Zaklinaczka

 

zaklinaczka-5

UMIEJĘTNOŚCI

Wraz z rosnącym doświadczeniem Eirena zdobywa umiejętności, które pomagają jej coraz skuteczniej unieszkodliwiać napastników (odrzucając ich, spowalniając lub zwiększając przyjmowane przez nich obrażenia). Uczy się również czarów wspomagających i ochronnych, które wzmacniają twoją obronę, zasięg ataków lub odbijają pociski.

zaklinaczka-6DezorientacjaErozja

Zobacz wszystkie umiejętności

zaklinaczka-4.„Zostawiłam wszystko… teraz prowadzi mnie już tylko nadzieja”.

Mistrzostwo Eireny w zakresie zaklinania oraz jej niezłomna odwaga w walce zdają się kłócić z jej młodym wiekiem, ale każdy kto pozna prawdę o jej pochodzeniu zrozumie, skąd wziął się jej niezwykły potencjał

Eirena wywodzi się z zamierzchłej ery Wojen Klanów Magów, podczas której należała do tajnego zakonu sióstr nazywających siebie Ręką Proroka. Kiedy mistrz tego zakonu, Prorok, od którego zakon wziął swoją nazwę, przewidział wielki kataklizm, który za tysiąc pięćset lat zagrozi światu, Eirena i jej siostry zaprzysięgły oddać się całkowicie powstrzymaniu tej tragedii. Przysięgi akolitek nie były słowami rzucanymi na wiatr – Prorok potężnym zaklęciem wprowadził cały zakon w magiczny letarg, by uchronić siostry przed nieubłaganym upływem czasu, dopóki nie nadejdzie moment odpowiedni do działania.

Niedawno Eirena obudziła się w świecie chaosu i złych omenów, tak odmiennym od rzeczywistości, którą pamiętała. Jej siostry nie żyją, a Prorok zniknął bez śladu.

Mimo zamętu w głowie i trudnego położenia, Eirena ma jasny cel: poświęcić się ochronie nowego świata w nadziei na zbawienie. Czy niezwykła magia zaklinaczki pomoże ci wypędzić demony z Sanktuarium?

 

follower-enchantress02-full-mini-off follower-enchantress03-full-mini-off follower-enchantress04-full-mini-off

 

WYPOSAŻENIE

kostury-off miecze-off fokusy-zaklinaczki-off

Podczas walki Eirena z dystansu będzie wspierać i chronić swoich sojuszników oraz dezorientować wrogów, głównie rzucając zaklęcia za pomocą różdżek oraz innych magicznych artefaktów. Magia iluzji nie zadaje dużych obrażeń, ale zdolność zaklinaczki do kontroli i naginania cudzej woli nie ma sobie równych. Wyjątkowe wyposażenie Eireny – zaczarowane fokusy wróżbiarskie i hipnotyzerskie (jak oczy i zwierciadła) – pozwalają jej przyzwać mistyczne moce zakonu i zwiększać swoje zdolności.

 

PROGRESJA W ZAKRESIE PANCERZA

zaklinaczka-1 zaklinaczka-2 zaklinaczka-3
Początkowe wyposażenie Eireny to lekki strój, świadczący, że została wychowana na pustynnych terenach w pobliżu Kaldeum. Ubiór ten nie zapewnia zbyt dobrej obrony, ale za to nie ogranicza zaklinaczce ruchów. Bardziej doświadczona Eirena doda do odzienia elementy zapewniające lepszą obronę, w tym naramienniki, wzmocnione trzewiki i kołnierz chroniący szyję. Do walki przeciw coraz groźniejszym wrogom Eirena założy stalowe rękawice i specjalny pancerz. Kiedy zaś odzieje się w zbroję Proroka, siać będzie zniszczenie w szeregach demonów.

 

 

Linki zewnętrzne

Ogólne

Umiejętności

Kalkulator umiejętności

Opublikowany: 15 listopada 2012 - Ostatnia zmiana: 13 czerwca 2017