Nadszedł dzień, w którym serwery bety Reaper of Souls i testowe serwery łatki 2.0.1 zostały zamknięte, co jest zwiastunem nadchodzącej dużymi krokami premiery dodatku, lecz zanim ona nastąpi na serwery musi trafić aktualizacja 2.0.1.

Wiele może wskazywać, że dopiero po zamknięciu domu aukcyjnego otrzymamy łatkę ale nic bardziej mylnego nie musimy czekać do 18 marca, ponieważ podczas zbliżającej się przerwy technicznej na serwerach zostanie wprowadzona aktualizacja 2.0.1 a nastąpi to w nocy z wtorku na środę.

Poniżej oficjalna informacja o zakończeniu beta testów jak i o wprowadzeniu łatki 2.0.1.

Informujemy, że w ramach przygotowań do wprowadzenia aktualizacji 2.0.1 wyłączyliśmy publiczny serwer testowy. Tym samym dobiegły końca beta-testy Reaper of Souls. Gracze nie mogą już logować się do bety dodatku ani na PST, stan kont bety i PST został wyzerowany (łącznie z danymi postaci), a status forum bety oraz forum PST został zmieniony na „Tylko do odczytu”.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w beta-testach Reaper of Souls oraz testach aktualizacji 2.0.1 na PST. Jesteśmy wam wdzięczni za wszystkie opinie i sugestie, jakie przesłaliście na tym kluczowym etapie – wasz wkład w prace nad nowymi funkcjami był i jest nieoceniony.

Przygotowujemy się do wprowadzenia aktualizacji 2.0.1 w najbliższym czasie. Zaglądajcie więc regularnie na naszego bloga – wkrótce znajdziecie tu najnowsze informacje na ten temat oraz wieści dotyczące nadchodzącej premiery Reaper of Souls!

Aktualizacja 2.0.1 trafi na serwer w nocy z wtorku na środę.

Pełna lista zmian 2.0.1 w niedługim czasie pojawi się również na stronie Tristram.

Reply comment