Zapowiedź aktualizacji 2.4.1: elementy ozdobne

Aktualizacja 2.4.1 zbliża się wielkimi krokami. Prosimy z tej okazji o uwagę wszystkich poszukiwaczy skarbów, ponieważ z dużą dozą prawdopodobieństwa spodobają się wam niespodzianki, które dla was przygotowaliśmy!

pauza-gwiazdki

Nowe przedmioty do transmogryfikacji

Wiemy, że niektórzy z was lubują się w skutecznym masakrowaniu setek demonów, a jeśli możecie jednocześnie wyglądać zabójczo dobrze – tym lepiej! Abyście nie znudzili się wyglądem swojego ekwipunku, dodajemy do gry nowe wzory transmogryfikacji w postaci zwykłych przedmiotów, które pojawiają się w całym Sanktuarium wśród łupów upuszczanych przez nazwanych przeciwników oraz znajdowanych w rzadkich skrzyniach.

Niektóre z tych przedmiotów znaleźć można w lokacjach zleceń, których pełny jest tryb przygodowy, inne występują wśród łupów upuszczanych przez określonych Strażników Szczelin. Przygotujcie się na łowy!
Nowe zwierzaki

Wcześniej w Diablo III pojawiła się tylko garstka zwierzaków niebiorących udziału w walce, a ponadto sporą grupę stanowiły wśród nich takie, które można było zdobyć jedynie dzięki specjalnym promocjom oraz w ramach nagród sezonowych. A przecież każdy zasługuje na możliwość spotkania nowego przyjaciela! Przedstawiamy wam więc kogoś, dzięki komu poznacie kilku ciekawych towarzyszy – jeśli tylko zdołacie go wytropić.

Odszukajcie tego niewielkiego jegomościa i pokonajcie go, a pozostawi wam jednego ze swoich cennych kompanów. O ile nie zdobyliście jeszcze danego zwierzaka (lub wszystkich) macie gwarantowaną znajdę!

pauza-gwiazdki

Dodatkowe nagrody dla najwytrwalszych

Rozsialiśmy po Sanktuarium kilka niezwykle rzadkich nagród. Występują one ze zróżnicowaną częstotliwością, ale odnalezienie każdego z nich stanowić będzie dla was nie lada wyzwanie. Tylko najwytrwalszym nefalemom pisane jest zdobycie tych niezwykłych elementów ozdobnych!

pauza-gwiazdki

Kolekcjonujecie elementy ozdobne? A może spędzacie całe godziny na transmogryfikowaniu swojego ekwipunku, zanim ruszycie do walki? Który z zaprezentowanych tutaj przedmiotów najchętniej dodacie do swoich zbiorów? Dajcie nam znać w komentarzach i do (stylowego) zobaczenia w sezonie 6!

Dodaj komentarz