Zapowiedź Diablo III: Reaper of Souls

Blizzard oficjalnie już zapowiedział i potwierdził Reaper of Souls a wszystkie istotne informacje znajdziecie poniżej jak w naszym portalu we wcześniejszych wpisach.

„Cień skrzydeł śmierci padnie na wszelkie stworzenie…”.

Istota bardziej złowroga niż najstraszniejsze z demonów zagraża Sanktuarium…

Skryta w mroku obserwowała, jak potomek nefalemów pokonał Diablo, Najwyższe Zło, i uwięził Władcę Grozy w Czarnym Kamieniu Dusz.

Trwała w milczeniu, gdy armie śmiertelników rozniosły w pył pozbawione przywództwa zastępy Płonących Piekieł i rozpędziły je po smaganych wiatrem ziemiach Kedżystanu.

Teraz, gdy nastała nowa nadzieja, długie oczekiwanie istoty dobiegło końca.

Spowita w mrok, władająca mocą tak prastarą jak sam wszechświat, zmierza do rozdartego przez wojnę świata Sanktuarium. Nikt jej nie powstrzyma. Nikt jej nie umknie.

Jej nadejście zwiastuje śmierć wszelkiego stworzenia.

ZAPOWIEDŹ DIABLO® III: REAPER OF SOULS™

Nadchodzący dodatek do najszybciej sprzedającej się gry PC wszech czasów w grywalnej wersji na targach gamescom.

„Cień skrzydeł Śmierci padnie na wszelkie stworzenie…”

KOLONIA, Niemcy – 21 sierpnia 2013 r. – Pokonanie Diablo, Władcy Grozy, zwiastować miało nadejście ery nadziei. Zamiast tego wywołało z mroków istotę o potężnej mocy i złowieszczych zamiarach, które wciąż pozostają nieznane. Ogłoszony dziś na targach gamescom, nadchodzący dodatek do Diablo® III pod tytułem Reaper of Souls™ otwiera nowy rozdział w nieustającej wojnie o krainę śmiertelników, Sanktuarium.

Maltael, upadły Archanioł Mądrości, który zniknął po wydarzeniach przedstawionych pod koniec Diablo II: Lord of Destruction®, powraca w dodatku Reaper of Souls jako Anioł Śmierci i przejmuje we władanie Czarny Kamień Dusz, zawierający esencję Najwyższego Zła. Zadaniem graczy jest wytropić i powstrzymać Maltaela, zanim bezpowrotnie pogrąży świat w chaosie.

Na szczęście pojawia się nowy bohater gotów walczyć w słusznej sprawie i doprowadzić Maltaela przed oblicze sprawiedliwości – krzyżowiec. Starający się wypełnić trwającą od wieków misję polegającą na oczyszczeniu zgnilizny toczącej ich wiarę, Zakarum, krzyżowcy są zimnymi i nieubłaganymi wojownikami sprawiedliwości, zahartowanymi przez wyczerpującą i brutalną walkę z plugawym złem nawiedzającym wschód Sanktuarium. Oprócz ciężkiego pancerza i różnego rodzaju śmiercionośnej broni, przedstawiciele nowej klasy dostępnej w dodatku Reaper of Souls wykorzystują w walce również magię, by wzmocnić swych towarzyszy i osłabić przeciwników. Krzyżowiec to chodząca machina wojenna, która każdej drużynie awanturników zapewni siłę i wszechstronność.

„Od samego początku Diablo było przede wszystkim opowieścią o walce dobra ze złem, a Reaper of Souls eksploruje mroczniejsze wątki tego konfliktu”, mówi Mike Morhaime, prezes i założyciel Blizzard Entertainment. „Dodatek ten stanowi kamień milowy w nieustającej ewolucji Diablo III i wprowadza kluczowe usprawnienia rozgrywki oraz nowy akt, potężną klasę postaci, mnóstwo nowych łupów i jeszcze więcej opcji w końcowym etapie gry. Jesteśmy przekonani, że gracze pokochają Reaper of Souls i nie możemy się już doczekać, kiedy przekażemy dodatek w ich ręce”.

Opowieść w nowym akcie V w Diablo III: Reaper of Souls poprowadzi do legendarnego miasta Zachodniej Marchii i w mroczne korytarze Fortecy Pandemonium. Dodatek wprowadzi też postać nieskalanego krzyżowca i zwiększy limit poziomów do 70. Gracze kontynuujący przygodę istniejącymi postaciami barbarzyńcy, szamana, łowcy demonów, czarownika i mnicha będą mogli korzystać z potężnych nowych zaklęć i umiejętności, awansując swą postać na kolejne poziomy.

Dodatek eksponuje również najważniejsze cechy serii Diablo – większy nacisk położono na losowo generowany świat gry; wprowadzono niesamowite nowe zadania, przerażające nowe potwory i znaczne zmiany w systemie zdobywania łupów. Gracze w jeszcze większym stopniu będą mogli modyfikować swoje postacie dzięki nowym i usprawnionym, wielopoziomowym przedmiotom legendarnym, nowym opcjom rzemieślniczym dla kowala i złotnika i wielu innym elementom.

System poziomów mistrzowskich z Diablo III również zostanie znacznie rozbudowany w dodatku o jeszcze więcej opcji rozwoju postaci oraz wydłuży żywotność gry po ukończeniu wątku fabularnego. Dodane zostaną również dwa nowe tryby gry – wyprawy po łupy oraz próby nefalemów. Zapewnią one porywające i satysfakcjonujące wyzwania, którymi gracze będą mogli się zająć, gdy akurat nie będą ratować świata Sanktuarium.

Diablo III: Reaper of Souls dostępne jest w grywalnej wersji na targach gamescom. Firma Blizzard ujawni więcej szczegółów o dodatku podczas BlizzCon oraz po nim, w miarę postępów prac. Więcej informacji powiązanych z dzisiejszą zapowiedzią oraz najnowsze wieści o Diablo III: Reaper of Souls znaleźć można pod adresem: http://www.diablo3.com/reaperofsouls.

Dodaj komentarz